Sprzątanie przedszkoli z Apa Group

Tam, gdzie pojawiają się dzieci, powinien panować również porządek i najwyższy poziom higieny. Dzisiaj, w dobie pandemii COVID-19 powinniśmy szczególną uwagę zwracać na higienę, zarówno nas samych jak i powierzchni użytkowych. Chociaż brzmi to jak wielkie wyzwanie, to na szczęście jest jak najbardziej możliwe. Z pomocą specjalistów z Apa Group żadna powierzchnia nie uchroni się przed sprzątaniem a dzieci będą mogły bez przeszkód bawić się i szaleć do woli. Przeczytaj poniższy materiał i dowiedz się wszystkiego nt. sprzątania przedszkoli.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając firmę sprzątającą?

Po pierwsze – na jakość usług. Sprzątanie musi być wykonane dokładnie oraz kompleksowo. W Apa Group specjaliści zdają sobie z tego sprawę. W zakres standardowych czynności wchodzi m.in. mycie podłóg oraz okien, zamiatanie i odkurzanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń użytkowych takich jak sale lekcyjne, świetlice, korytarze i biura a także dezynfekcja toalet. Kurz lubi również zbierać się na lampach, meblach i przyrządach szkolnych. O ich regularnym odkurzaniu, myciu i dezynfekcji również warto pamiętać. W okresie zimowym istotne jest również zapewnienie odpowiedniego odśnieżenia nawierzchni, z kolei latem o pielęgnacji terenów zielonych.

Apa Group – rozwiązanie na miarę XXI wieku

W Apa Group przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przeprowadzany jest dokładny audyt przedszkola oraz przygotowywana indywidualna analiza. Na podstawie specyfiki terenów wewnątrz i na zewnątrz placówki firma przygotowuje szczegółową ofertę. Wspólne uzgadnianie usług wchodzących w zakres współpracy sprawia, że każdorazowo usługi są dopasowane do oczekiwań Klienta.

Apa-group.pl zatrudnia wyspecjalizowany personel sprzątający oraz korzysta z certyfikowanych, rekomendowanych środków czyszczących. Usługa sprzątania realizowana jest z największym zaangażowaniem, a setki wykonanych zleceń pozwoliły wypracować firmie najskuteczniejsze i najbardziej efektywne metody pracy. Decydując się na współpracę z Apa Group zyskujesz pewność, że Twój obiekt będzie zawsze czysty i bezpieczny.