Poznaj możliwości nowoczesnego centrum konferencyjnego w Warszawie, które pomieści nawet 2000 osób!

Innowacyjne firmy mają na uwadze wielokierunkowy rozwój.

Osoby zarządzające takimi organizacjami doskonale wiedzą, że efektywna praca i fachowa wiedza specjalistów to niemały potencjał dla całej firmy. Świetną inwestycją w pracowników są działania o charakterze szkoleniowym, co przekłada się oczywiście na sukcesy całego przedsiębiorstwa i możliwość wytyczania kolejnych celów. Duży udział w przeprowadzeniu owocnych spotkań biznesowych mogą mieć organizatorzy konferencji, szkoleń i kongresów.

Luksusowe hotele – oferta dla biznesu

Ekskluzywne kompleksy hotelowe coraz częściej inwestują w profesjonalnie wyposażoną przestrzeń konferencyjną. Komfortowe miejsce do organizacji spotkań firmowych to odpowiedź na oczekiwania nowoczesnych firm, które poszukują wygodnych i funkcjonalnych obiektów. W takich miejscach można przeprowadzić spotkania biznesowe i szkoleniowe, a jednocześnie skorzystać z rozmaitych form relaksu. Luksusowe hotele z salami konferencyjnymi dbają również o podniebienia gości, co dodatkowo zachęca do wydajnej pracy i kreatywności na polu biznesowym. Kolejnym atutem są oczywiście miejsca noclegowe – pokoje i apartamenty przygotowywane są z myślą o wymagających klientach.

Nowoczesne Centrum konferencyjne w Warszawie

Połączenie komfortowych miejsc noclegowych z przestrzenią konferencyjną i strefą relaksu to ukłon w stronę rozwojowych firm, które w każdej dziedzinie oczekują najlepszych standardów. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center to skrupulatnie rozplanowana przestrzeń eventowa, która uwzględnia zróżnicowane potrzeby klientów. Funkcjonalne sale konferencyjne przygotowywane są zarówno z myślą o kameralnych spotkaniach biznesowych, jak też o dużych przedsięwzięciach branżowych, np. targach. Takie centrum konferencyjne może pomieścić nawet 2000 osób! Do niekwestionowanych zalet tego rodzaju obiektów należy kompleksowe wyposażenie multimedialne, które jest nieocenione podczas prezentacji programu szkoleniowego. Sale konferencyjne wyposażone są w wysokiej jakości projektory oraz profesjonalne nagłośnienie, a także w klimatyzację i starannie dobrane oświetlenie. Goście Double Tree by Hilton mogą być również usatysfakcjonowani komfortem, który zapewniają efektowne stoły konferencyjne i krzesła, podkreślające prestiż tego miejsca.

Hotel i strefa relaksu w jednym

Nowoczesne centrum konferencyjne w Warszawie oddaje do dyspozycji gości dużą restaurację, w której przygotowywane są wyśmienite dania oraz lobby bar – w obu miejscach można liczyć na profesjonalną obsługę i rewelacyjny klimat. Dużym atutem jest również sala balowa o powierzchni 2000 m2, a także przestrzeń klubowa. Co więcej, zapraszani goście mają do dyspozycji restaurację z imponującym tarasem i dostępem do ogrodu – taki klimat bez wątpienia sprzyja regenerującemu wypoczynkowi po wydajnej pracy. Z myślą o gościach ceniących sobie aktywności sportowe przygotowana została luksusowa strefa SPA oraz przestrzeń Wellness i Fitness, wyposażona w basen z nisko zasoloną wodą. Dla osób planujących dłuższy pobyt niemałe znaczenie może mieć również bezpłatny parking zewnętrzny oraz garaż podziemny.

Hotel DoubleTree by Hilton to doskonałe miejsce zarówno na spotkania o charakterze biznesowym, jak też na wypoczynek zaplanowany z rodziną. Każdy z aspektów przestrzeni hotelowej gwarantuje maksimum komfortu, co ucieszy klientów nie uznających kompromisów i stawiających na najlepsze rozwiązania. Kompleks hotelowy usytuowany został w dogodnej i zacisznej lokalizacji otoczonej zielenią, którą jednocześnie dzieli zaledwie 15 min od centrum Warszawy. Nowatorskie wyposażenie, wspaniała kuchnia, komfortowe apartamenty i profesjonalna obsługa to niekwestionowane atuty nowoczesnego centrum konferencyjnego w Warszawie.