Karta PlayStation i Blizzard – daj się ponieść najlepszym grom na rynku

Granie w gry to dla wielu osób najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Dzięki nim można przeżyć niesamowitą przygodę w świecie wirtualnym wraz ze swoimi przyjaciółmi. Obecnie mamy do dyspozycji wiele platform, które oferują najlepsze tytuły. Co poza grami mają nam do zaoferowania?

Karta PSN – czym jest i co dzięki niej zyskujemy?

Karta PSN to inaczej karta podarunkowa, która uprawnia jej posiadacza do korzystania z usług PlayStation Store. To tak zwana karta przedpłacona. Znajdują się na niej środki, które można wykorzystać w dowolny sposób na danej platformie. Obecnie wiele serwisów decyduje się na wprowadzanie do sprzedaży takiej formy płatności. Karta PSN to świetny pomysł na prezent dla właścicieli konsoli PS. Dzięki niej mogą wykupić nowe tytuły i nie tylko. Aby dowiedzieć się, jak można wykorzystać kartę, należy najpierw sprawdzić, co użytkownikom proponuje PlayStation Store.

Jest to przede wszystkim serwis, w którym można dokonywać zakupów przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Znajduje się w nim szeroka gama gier, dodatków, przepustek sezonowych, filmów oraz wiele innych atrakcji. Tytuły dostępne na platformie to m.in. Grand Theft Auto V, Fallout 4, Uncharted czy Battlefield. Można z nich korzystać nie tylko na konsolach, lecz także urządzeniach mobilnych i komputerach. Karta PSN oferowana jest w wielu nominałach. Można ją zakupić zarówno za pośrednictwem internetu, jak i stacjonarnie w formie plastikowych kart.

Karta podarunkowa Blizzard – dlaczego warto ją nabyć?

Karta podarunkowa Blizzard działa na tej samej zasadzie co karta PlayStation. Różni je jedynie dostęp do innych platform. Blizzard to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją oraz wydawaniem gier komputerowych. Stąd na stronie blizzard.com mamy dostęp do wielu najpopularniejszych tytułów twórców. Wśród nich znajdziemy takie gry jak słynne World of Warcraft, Diablo czy Overwatch.

Poza tym karta podarunkowa Blizzard, a raczej środki na niej zawarte, dają nam możliwość zakupu dodatków do gier, broni, zwierzaków, bonusowych skrzyń oraz innych usług, które nie są dostępne za darmo. Dzięki temu gracz może w szybkim czasie rozwinąć swoją rozgrywkę i pokonać przeciwników. Karta podarunkowa Blizzard, tak samo jak karta PSN, dostępna jest w wielu nominałach, m.in. 20, 50 lub 100 euro. W przeciwieństwie do innych kart przedpłaconych Blizzard oferuje bony jedynie w euro, dlatego ich wartość w złotówkach może różnić się w zależności od aktualnego kursu.

W jakich sklepach można kupić kartę PlayStation i Blizzard?

Z racji tego, że karty podarunkowe w ostatnich latach zyskały dużą popularność, można je nabyć praktycznie w każdej placówce. Można je znaleźć na specjalnych ściankach, które znajdują się blisko działu z grami, lub przy kasie. Najczęściej największy wybór kart oferują saloniki prasowe, takie jak Inmedio lub Kolporter. Na drugiej pozycji znajdują się księgarnie typu Empik i sklepy z elektroniką, jak MediaMarkt lub RTV EURO AGD.

Coraz częściej pojawiają się także w małych sklepach osiedlowych jak Żabka. W końcu marka ta poszerza swoją działalność o wiele usług. Dzięki temu, chcąc nabyć kartę podarunkową, nie musimy specjalnie wybierać się do galerii, która jest dość daleko od naszego miejsca zamieszkania. Żabki znajdują się praktycznie na każdej ulicy. Dlatego jeśli zapomnimy o ważnej okazji, urodzinach czy innym wydarzeniu, szybko możemy nabyć świetny prezent dla bliskich.