Karty prezentowe – praktyczny upominek na każdą okazję

Jeśli znasz czyjś gust albo listę życzeń, nie masz problemu ze znalezieniem odpowiedniego prezentu – nie zawsze jest jednak tak kolorowo. Szukasz prezentu dla kolegi z pracy, którego mało znasz? A może nastolatka? Są sytuacje, w których nie ma się pojęcia, co wybrać na prezent – karty podarunkowe będą sprawdzonym pomysłem. Zalando, Empik, a może Google Play? Doładowanie konta to szansa na udany upominek!

Gwarancja trafionego prezentu

Bon prezentowy Zalando, Domodi, a może Duka? Voucher na zakupy w sklepie z elektroniką albo Allegro? A może karta podarunkowa Google Play? Wybór jest bardzo duży, gdyż coraz więcej marek ma takie karty w swojej ofercie. Powodów, dla których taki bon jest dobrym pomysłem na prezent, jest dużo. Karty podarunkowe to przede wszystkim gwarancja satysfakcji dla obu stron.

Karta podarunkowa Google Play

Google Play – doładowanie. Sklep Google Play to bogata biblioteka różnych treści – dostępne są tu bezpłatne i płatne aplikacje, m.in. gry, filmy i seriale, książki czy muzyka, ale też kursy językowe i inne pomoce edukacyjne.

Dostęp i oferta. Dostęp do tej platformy przyda się każdemu właścicielowi telefonu czy tabletu z systemem Android – doładowanie Google Play pozwoli korzystać z tych zasobów. Miłośnik gier na pewno pobierze dodatek albo nową grę, ale wybór „apek” jest ogromny. Karta podarunkowa Google Play to prezent bardzo uniwersalny, gdyż praktycznie każdy wybierze ze sklepu coś dla siebie.

Karta prezentowa marki odzieżowej

Możesz mniej więcej wiedzieć, czego ktoś potrzebuje lub pragnie – jeśli marzy o nowej grze, doładowanie Google Play będzie strzałem w dziesiątkę. A może ma to być nowa koszulka do biegania albo ciepły sweter na chłodne wieczory? Albo stylowy koc? Co jednak w sytuacji, gdy nie masz pewności odnośnie do rozmiaru, fasonu albo koloru?

Ryzyko jest zawsze, jeśli musisz podjąć decyzję samodzielnie. Alternatywą są karty upominkowe – osoba obdarowana sama wybierze to, co jej się podoba, musi się jednak zmieścić w określonej kwocie. Gift card przede wszystkim pozwala na dowolność – jej właściciel będzie miał stuprocentową satysfakcję z podarunku. Z kolei posiadacze urządzeń mobilnych marki Apple robią tego typu zakupy w sklepie App Store.

Karta PlayStation Store

App Store i Google Play – doładowanie konta w tych sklepach to szansa na zakup nowych gier, ale dla miłośników tej formy rozrywki dobrym wyborem jest też karta PlayStation Store. Pozwala ona na zakupy w wirtualnym sklepie i została stworzona dla właścicieli konsoli Sony – PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Portable oraz PlayStation Vita.

Bon podarunkowy Allegro

Na wiele możliwości pozwoli karta Allegro. Nie musisz tracić czasu na poszukiwania, przepytywania, dochodzenie i domysły, gdyż ta platforma zakupowa pozwala na zakupy z wielu kategorii i sklepów. To jeden z najbardziej uniwersalnych wyborów – podobnie jak karta podarunkowa Google Play. Na Allegro kupisz odzież, zegarki, biżuterię, kosmetyki, zabawki, gadżety i wiele innych rzeczy. Allegro oznacza możliwość wyboru z asortymentu sklepów z różnych branż.