Kryptowaluty, w które warto teraz inwestować

Rynek kryptowalut jest naprawdę młody. Dla części takich o to inwestorów jest to zupełnie nieznany. Na takowej to platformie jak CoinMarketCap jest już aż 4851 owych kryptowalut. To naprawdę jest duży wybór. Jednak w którą warto zainwestować?

Dobry początek

Jeżeli i zadajesz sobie o to takie pytanie, jesteś już w dobrym miejscu. Przygotowaliśmy dla Ciebie o to właśnie taki ranking najlepszych pięciu projektów na całym to rynku kryptowalut. Wybór i tej wirtualnej to waluty, która i może Ci przynieść ów zysk to kluczowa jednak i takowa to decyzja. Każdy z pewnością już słyszał o bitcoinie. Istnieje jednak już wiele to więcej innych ciekawych ów kryptowalut, które jednak i mają już ogromny potencjał do wzrostu.

W jakie i kryptowaluty warto inwestować w tym o to roku 2022?

Kryptowaluta to takowy już pieniądz internetowy, który i nie jest zarządzany przez centralny ów system, taki jak rząd, czy inna to instytucja.

Najpopularniejszą z tych o to kryptowalut jest tak naprawdę bitcoin – historię Bitcoina oraz nawet wskazówki dla początkujących traderów znajdziesz na www.NaGieldzie.pl.

W miarę, jak i waluty cyfrowe zyskują to na popularności na Wall Street, przybywa i coraz to więcej inwestorów z całego to świat.

Kryptowaluty, w które na ten moment warto inwestować

1. Bitcoin, najczęściej i kupowana kryptowaluta.

Jest on liderem pod względem swojej ceny, kapitału rynkowego i wolumenu, a również i funkcjonalności.

Nawet i przy tysiącach to innych już kryptowalut, kapitalizacja bitcoina wciąż stoi wysoko, bo aż 40 proc kryptowalut na rynku.

2.Ethereum.

Jest to również i sieć, która już pozwala deweloperom tworzyć to własne projekty i kryptowaluty wykorzystujące takową to sieć Ethereum.

3. Binance Coin.

W przeciwieństwie i do innych ów kryptowalut binance coin kontynuował powolny, ale i tak naprawdę konsekwentny to trend wzrostowy już po roku 2017.

4. Cardano.

Cardano obecnie i rozwija swój takowy to blockhain na rzecz i prawdziwej to decentralizacji.

5. Polkadot.

Polkadot został i zbudowany przez takowych to twórców sieci Ethereum, którzy i oddzielili się od niej, aby i stworzyć to własną, ale i o wiele to lepszą kryptowalutę.